Hakkımızda

Hakkımızda

Türkiye"de MEGA GLOBAL GRUP olarak, faaliyet gösteren aşağıdaki üç şirket ile 2000 yılından beri bağımsız denetim, vergi ve danışmanlık alanlarında profesyonel hizmetler sunmaktadır. Mega Global Grup daha önce bağımsız denetim şirketlerinde kurucu ortaklıklarda ve özel sektörde üst düzey yöneticiliklerde bulunmuş olan, 30 yılın üzerinde mesleki deneyime sahip,  A.Vahap Balkaya öncülüğünde kurulmuştur.

- MEGA GLOBAL ULUSLARARASI BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.

- MEGA GLOBAL YMM LTD.ŞTİ.

- MEGA GLOBAL SMMM LTD.ŞTİ.

 

Şirketlerimiz de Denetim, Muhasebe, Finansal Danışmanlık, Vergi Danışmanlığı, Yönetim Danışmanlığı ve Kurumsal Risk alanlarında hizmet vermektedir.

Mega Global Grup, aralarında Kamu Kurum ve Kuruluşları, Belediye İktisadi Teşekkülleri, Üniversiteler, Basın ve diğer özel sektör kuruluşları ile beraberce yürüttüğü sektörel yeniden yapılanma ve düzenleme, süreç tasarımı, organizasyonel tasarım ile bilgi sistemlerinin tasarlanması ve geliştirilmesi bileşenlerini içeren çalışmaları ile ülkemizde kurumsal gelişim projelerine imza atan ilk firma olmuştur.

Şirketimiz denetim, vergi, değerleme, danışmanlık ve yabancı şirketlere outsourcing hizmetlerini, köklü bir deneyim sonucu başarı ile sürdürmektedir. Birçok başarılı halka arzın arkasında şirketimizin özverili ve güvenilir çalışması bulunmaktadır.
Mega Global Grup, pratik çözüm önerileri ile mükemmel hizmeti sunmak ve ilk tercih edilen olabilmek için tüm enerjisi ile çalışmaktadır. Mükemmel hizmeti sunabilmenin de, ileri yöntemleri uygulamakla gerçekleşeceğine inanmaktadır.
 

Hedefimiz, şirketlere yalnızca hizmet verdiğimiz bir alanda değil, tüm hizmet alanlarımıza giren konularda global bir bakışla yaklaşmak ve olası risk ve karlılıklarını dikkate alarak stratejik karar alma süreçlerine katkıda bulunmaktır.